strona główna
      Admin Marcin        
przeglądaj dalej

Serwery

Hostingowe, Dedykowane, VPS

Administracja serwerami. Co to jest i czemu warto z niej skorzystać?

Internet i informatyzacja praktycznie każdego aspektu naszego życia wymusza na firmach korzystanie z usług informatyków. Jeśli prowadzisz biznes w Internecie wiesz, że jeśli sam nie masz takich umiejętności, jest to koniecznością. Najczęstszym rozwiązaniem, zwłaszcza w firmach niezajmujących się IT, jest to jedna osoba mająca do zagospodarowania ogromny zakres kompetencji. Dba ona o hardware, software, serwery, bezpieczeństwo danych, pocztę, stronę www i wiele, wiele innych obszarów, w zależności od wymagań pracodawcy. Niestety takie rozwiązanie powoduje, że często osoba z małymi kompetencjami w danej dziedzinie dba jednocześnie np. o rozwój naszej strony www i o bezpieczeństwo serwerów, od sprawności, których zależy Twój biznes. Ewentualny błąd na stronie nie musi być kosztowny, ale niedostępność serwera lub ewentualna utrata danych to już coś zupełnie innego. Jedna awaria lub włamanie hackerskie może doprowadzić do ogromnych strat. Aby temu zapobiec dobrze, żebyś miał kogoś, kto na to nie pozwoli. W zależności od wybranego pakietu i potrzeb naszych Klientów w ramach usługi administracji serwerami w Kylos oferujemy:

  • instalacje, konfiguracje i dbanie o sprawność serwerów
  • optymalizacje procesów związanych z obsługą serwerów
  • monitoring wydajności serwerów
  • aktualizacje oprogramowania
  • stworzenie polityki backup oraz kopii zapasowych
  • analiza logów
  • plany rozwoju oraz konsultacje

Czym jest administracja stroną internetową ?

Administrując stroną internetową, przejmujemy obowiązki związane z zapewnieniem poprawnego jej funkcjonowania. Gwarantujemy stabilność i ciągłość działania witryny, dbając o jej bezpieczeństwo i poprawne wyświetlanie w przeglądarkach internetowych. Zarządzanie stroną internetową wymaga posiadania odpowiedniej wiedzy i należytych umiejętności, gdyż jest to proces mający duże znaczenie w kontekście funkcjonowania witryny. Z tego względu warto powierzyć go specjalistom. Dzięki współpracy w zakresie administracji stroną oferujemy wsparcie kompetentnych fachowców, którzy będą w stanie skutecznie administrować i aktualizować Państwa witrynę.

WARIANTY WSPÓŁPRACY

Jednorazowa aktualizacja

  • Wariant współpracy skierowany do Klientów, którzy aktualizują swoje strony stosunkowo rzadko. W tym przypadku wycena usługi dokonywana jest za każdym razem, gdy mają zostać przeprowadzone prace administracyjne, a jej koszt zależy od specyfikacji pracy, jaka jest do wykonania.

Abonament miesięczny

  • Wariant współpracy skierowany do Klientów, którzy potrzebują regularnej opieki nad stroną internetową i częstych aktualizacji treści. Wycena miesięcznego kosztu usługi odbywa się indywidualnie i zależy od zakresu oraz częstotliwości wykonywanych prac.
przeglądaj dalej